Продавець TRADE WINDS розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
36 відгуків
+380688317300
Широкий асортимент різного устаткування, товарів і послуг для вирішення широкого спектра завдань.

Одноступінчасті відцентрові насоси Sprut

Самовсмоктуючі, струменево-відцентрові електронасоси серії JSP призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Конструкція насосної частини JSP дозволяє отримати більш високі напори і висоту всмоктування в порівнянні з звичайними відцентровими насосами такої ж потужності. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів
Максимальний напір до 54 м. Максимальна об'ємна подача до 4,8 м3/год (80 л/хв) Максимальна висота всмоктування 8 м (із зворотним клапаном в точці забору води)
Самовсмоктуючі, струменево-відцентрові електронасоси серії JSS призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Конструкція насосної частини JSS дозволяє отримати більш високі напори і висоту всмоктування в порівнянні з звичайними відцентровими насосами такої ж потужності. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів. Максимальний напір до 48 м Максимальна об'ємна подача до 3,2 м3/год (54 л/хв) Максимальна висота всмоктування 8 м (із зворотним клапаном в точці забору води).

Електронасоси серії HPF є нормальновсасывающими і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються для систем дощувального та гравітаційного зрошення і поливу, в невеликих промислових системах і системах іригації в сільському господарстві.Максимальний напір до 36 м Максимальна об'ємна подача до 33 м3/год (550 л/хв) Максимальна висота всмоктування 7 м (із зворотним клапаном в точці забору води)
Електронасоси серії 2DK20 є нормальновсасывающими і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються для систем дощувального та гравітаційного зрошення і поливу, в невеликих промислових системах і системах іригації в сільському господарстві. Максимальний напір 20 м Максимальна об'ємна подача 33 м3/год (550 л/хв) Максимальна висота всмоктування 7 м (із зворотним клапаном в точці забору води).
Електронасоси самовсмоктуючі, струменево-відцентрові серії JS призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Конструкція насосної частини JS дозволяє отримати більш високі напори і висоту всмоктування в порівнянні з звичайними відцентровими насосами такої ж потужності. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів Коротка технічна характеристика Максимальний напір до 52 м Максимальна об'ємна подача до 5 м3/год (83 л/хв) Максимальна висота всмоктування 8 м (із зворотним клапаном в точці забору води).

Електронасоси самовсмоктуючі, струменево - відцентрові серії JSWm призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Конструкція насосної частини JSWm дозволяє отримати більш високі напори і висоту всмоктування в порівнянні з звичайними відцентровими насосами такої ж потужності. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів Коротка технічна характеристика Максимальний напір до 54 м Максимальна об'ємна подача до 4,8 м3/год (80 л/хв) Максимальна висота всмоктування 8 м (із зворотним клапаном в точці забору води).

Електронасоси самовсмоктуючі, струменево - відцентрові серії JET призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Конструкція насосної частини JET дозволяє отримати більш високі напори і висоту всмоктування в порівнянні з звичайними відцентровими насосами такої ж потужності. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів Коротка технічна характеристика Максимальний напір до 57 м Максимальна об'ємна подача до 3 м3/год (50 л/хв) Максимальна висота всмоктування 8 м (із зворотним клапаном в точці забору води).
Самовсмоктуючі, струменево-відцентрові електронасоси серії GARDEN-JP, призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів Коротка технічна характеристика Максимальний напір до 50 м Максимальна об'ємна подача до 5,2 м3/год (87 л/хв) Максимальна висота всмоктування 8 м (із зворотним клапаном в точці забору води)
Самовсмоктуючі, струменево-відцентрові електронасоси серії GARDEN-JS призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів Коротка технічна характеристика Максимальний напір до 38 м Максимальна об'ємна подача до 3,2 м3/год (53 л/хв) Максимальна висота всмоктування 8 м (із зворотним клапаном в точці забору води)
Самовсмоктуючі, струменево-відцентрові електронасоси серії GARDEN-JLUX 2,4 призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів Коротка технічна характеристика Максимальний напір до 49 м Максимальна об'ємна подача до 4,6 м3/год (77 л/хв) Максимальна висота всмоктування 8 м (із зворотним клапаном в точці забору води)
Самовсмоктуючі, струменево-відцентрові електронасоси серії GARDEN-JLUX 1,5 призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів
Електронасоси серії NF є нормальновсасывающими і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах самопливного зрошення і поливу, відбору води з озер, річок, каналів, а також у невеликих промислових системах і системах іригації в сільському господарстві. Призначені для використання в тих випадках, коли необхідна висока об'ємна подача при середньою і низькою величиною напору Коротка технічна характеристика Максимальний напір до 15,6 м Максимальна об'ємна подача до 59,1 м 3 /год (985 л/хв) Максимальна висота всмоктування 7 м (із зворотним клапаном в точці забору води)
Електронасоси серії 2DK є нормальновсасывающими і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються для систем дощувального та гравітаційного зрошення і поливу, в невеликих промислових системах і системах іригації в сільському господарстві Коротка технічна характеристика Максимальний напір 20 м Максимальна об'ємна подача 33 м3/год (550 л/хв) Максимальна висота всмоктування 7 м (із зворотним клапаном в точці забору води)
Електронасоси серії CDK18 POLIV є нормальновсасывающими і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються для систем дощувального та гравітаційного зрошення і поливу, в невеликих промислових системах і системах іригації в сільському господарстві Коротка технічна характеристика Максимальний напір 18 м Максимальна об'ємна подача 12 м3/год (200 л/хв) Максимальна висота всмоктування 7 м (із зворотним клапаном в точці забору води)
Електронасоси серії DTm є нормальновсасывающими і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються для систем дощувального та гравітаційного зрошення і поливу, в невеликих промислових системах і системах іригації в сільському господарстві Коротка технічна характеристика Максимальний напір до 33 м Максимальна об'ємна подача до 28,8 м3/год (480 л/хв) Максимальна висота всмоктування 7 м (із зворотним клапаном в точці забору води)
Електронасоси серії CP є нормально-усмоктувальними і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, накопичувальних ємностей. Використовуються для систем дощувального та гравітаційного зрошення і поливу, системах крапельного зрошення, автоматичного водопостачання для підвищення тиску. Завдяки своїм технічним характеристикам, надійності, простоті в експлуатації і обслуговуванні, низькому рівню шуму можуть бути використані в промислових системах і системах іригації в сільському господарстві, житлово-комунальному комплексі
Коротка технічна характеристика Максимальний напір до 64 м Максимальна об'ємна подача до 25 м3/год (416 л/хв) Максимальна висота всмоктування 6 м (із зворотним клапаном в точці забору води).

Електронасоси серії 2CPm є нормально-усмоктувальними з двома робочими колесами і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються для систем дощувального та гравітаційного зрошення і поливу, системах крапельного зрошення, автоматичного водопостачання для підвищення тиску. Завдяки своїм технічним характеристикам надійності, простоті в експлуатації і обслуговуванні, низькому рівню шуму можуть бути використані у малих промислових системах і системах іригації в сільському господарстві Коротка технічна характеристика Максимальний напір до 60 м Максимальна об'ємна подача до 12,5 м3/год (208 л/хв) Максимальна висота всмоктування 7 м (із зворотним клапаном в точці забору води).

Електронасоси серії CPh є нормальновсасывающими і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, автоматичного водопостачання для підвищення тиску. Завдяки своїй надійності і простоті експлуатації і обслуговуванні, низькому рівню шуму можуть бути використані в невеликих промислових системах і системах іригації в сільському господарстві Коротка технічна характеристика Максимальний напір до 34 м Максимальна об'ємна подача до 15,5 м3/год (258 л/ хв) Максимальна висота всмоктування 7 м (із зворотним клапаном в точці забору води)
Електронасоси серії CPm є нормально усмоктувальними і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, автоматичного водопостачання для підвищення тиску. Благодаря своей надежности и простоте эксплуатации и обслуживании, низкому уровню шума могут быть использованы в небольших промышленных системах и системах ирригации в сельском хозяйстве Краткая техническая характеристика Максимальный напор до 40 м  Максимальная объемная подача до 6,7 м³/ч  (111 л/мин) Максимальная высота всасывания 7 м  (с обратным клапаном в точке забора воды)
НАЛИЧИЕ, ЗАПЧАСТИ,ДОСТАВКА ПО УКРАИНЕ ЛЮБЫМ ПЕРЕВОЗЧИКОМ: НОВАЯ ПОЧТУ, ИНТАЙМ, ДЕЛИВЕРИ, САТ, УКРПЧТА.

Заявку можно оформить по телефонам: 068-831-73-00, 066-026-23-00,  или прямо на сайте https://tradewinds.com.ua/

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 7
Виробник
 • 89
 • 42
 • 14
 • 12
 • 8
Фільтри
Контакти
 • Телефон:
  +380660262300, ОТДЕЛ ПРОДАЖ -НАСОСЫ
  +380688317300, ОТДЕЛ ПРОДАЖ-ЗДАНИЯ И СООРУЖЕНИЯ
 • Контактна особа:
  Максим
 • Адреса:
  ул. Раевской, Харків, Харківська область, Україна
 • Email:
  trwn2016@gmail.com
Мапа